تبلیغات
من یک یهودی ام . . . אני יהודי - کامنت یک دوست یهودی . . .
 
من یک یهودی ام . . . אני יהודי
من فقط یك یهودی هستم . . . فقط همین . . .
درباره وبلاگ


من یک یهودی ام . . .
سالهاست یهودی ام . . .
من یک یهودی ایرانی هستم و در ایران آزادانه زندگی می کنم . به اعتقاد من صهیونیسم هرگز مساوی یهود نبوده است ، بلکه این یهود بوده است که مورد سواستفاده صهیونیسم قرار گرفته است .
صهیونیسم برای برای ترساندن یهودیان اروپا ، هلوکاست را به راه انداخته است . هلوکاست هم می تواند واقعیت داشته باشد و هم نه . اما چیزی که مشخص است این است که هلوکاست برای ترساندن یهودیانی طراحی شده بود که نمی خواستند اروپا را ترک کنند .
به نظر من مردم دو دسته هستند . یا طرفدار صهیونیسم و یا مخالف آن و این هیچ ربطی به مذهب افراد ندارد . همانطور که مسیحیان صهیونیسم در اسرائیل فعالیت می کنند ، مسلمانان صهیونیسم هم در آنجا فعالیت دارند .
من اینجا آمده ام که از انسانیت دفاع کنم . انسانیتی که در مکتب صهیونیسم جایی ندارد . زمانی با کشتن یهودیان به دنبال اهداف خود بوده و زمانی با کشتن مسلمانان .
من یک یهودی ایرانی آزاد هستم . این وبسایت صرفا جهت معرفی صهیونیسم ، اهداف آن و عملکرد موافقان و مخالفان آن ایجاد شده است و به سوالات دینی به هیچ عنوان پاسخ نمی دهم .
تمام رفرنس های مطالب انگلیسی ، بر اساس ترجمه فارسی نوشته شده اند .

I am a Jew…
For years, I am a Jew…
I am an Iranian Jew and live freely in Iran. I believe Judaism is not equal to Zionism at all, though it has already been exploited by Zionists. The Holocaust may be true or not true. The fact is that Zionists made the Holocaust to scare Jews who didn’t want leave the land of Europe.
I believe there are two groups of people in the world: Pro-Zionism or Anti-Zionism. This classification has nothing to do with religion. Some Muslims, as well as Christian Zionists, are Israeli citizens and represented in Israel's population.
I am here to defend the humanity that has no place in “Zionism doctrine”. Zionists, if necessary, not only kill the Jews, but also the Muslims to achieve their goals.
I am a free Iranian Jew.
This website merely has been created to introduce Zionism, its goals, and to evaluate the performance of its advocates and opponents, not to answer religious questions of the readers.
(All referral sources in the footnotes have been translated into Persian)به دوستان ایرانی پیشنهاد می کنم این لینک را هم مطالعه نمایند .
http://www.yahoood.ir/post/32

مدیر وبلاگ : یهودی ایرانی
نویسندگان
شنبه 20 خرداد 1391 :: نویسنده : یهودی ایرانی
لئون در ذیل مطلب "پاسخ به یک پیام" نوشت :


سلام منو میشناسی مگه نه ...
ای احمق حالا بیا بگو من یهودی ام اونم از نوع ناتوری کارتا اینا تا عمر دارن دشمن من هستن البته نه تو چون تو میتونی با یه توبه دوباره مثل گذشتت باشی... اون ناتوری کارتا ها هم خودشون میدونن که اگه پای اسرائیل بره کنار خودشون هم از بین میرن و دیگه بهایی بهشون نمیدن پس خون خودتو کثیف نکن تو طرفدار کسایی هستی که از 16 ملیون نفر یهودی 1800 نفر هستن
سالهاست یهودی ام . . .
دوست داری یهودی باشی حرفی نیست اما بدون ناتوری کارتا میگن که قوانین یهودی شدن اصلا وجود نداره چون منطقشون منطق شجره است یعنی جد در جد یهودی زاده چون یهودی ارتدکس هستن نه اینکه فکر کنی یهودیای ارتدکس اسرائیل و صهیونیسم این منطق را ندارن اما تفاوت دارن تفاوت در اینه که اگه تعهد نامه را بخونی جلوی دیوار غربی برای اینکه بخوای یهودی شی پذیرفته میشی از سوی ارتدکس های اسرائیلی اما ناتوری کارتاها به تعهد نامه اعتقادی ندارن چون میگن منطق اسرائیل و دولته و میان خودشون و ارتدکس های اسرائیل حتی تفاوت قائل میدونن بعد از این که تعهد نامه را خواندی مناسک دینی برای یهودی شدن جلوی دیوار غربی برات انجام میدن و باید قسمتی از توراه را بخوانی بعد یهودی کامل هستی هیچ قرقی هم با یه یهودی زاده نداری
دوستانه و برادرانه بهت گفتم


یهودی در پاسخ به "لئون" :
سلام دوست عزیز
ممنون از پیشنهادتون . . .
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 9 آبان 1397 12:23 ب.ظ
چطوری میتونم یهودی بشم؟ شنیدم مسلمانهارو کنیسه راه نمیدن
پنجشنبه 7 تیر 1397 07:37 ب.ظ
سلام دوست من!!!
خوشحالم که با داشتن دین یهودیت باز هم خودتو ایرانی میدونی و معرفی کردی...ما شما رو خیلی دوست داریم و به اقلیت های دینی اهمیتی نمیدیم مهم انسانیت و اتحاد ماست...براتون بهترین هارو ارزومندم خوش باشید...
چهارشنبه 16 خرداد 1397 04:41 ب.ظ
سلام دوست خوبم.
من در ایران زندگی میکنم وشما یهودیها و کلا مردم وسرزمین اسراییل را دوست دارم.ومعتقدم اسراییل یکی از مکانهای زیبای دنیاست خیلی دلم میخواست بیام اونجا رو از نزدیک ببینم ولی متاسفانه نمیشه.
پنجشنبه 5 اسفند 1395 09:47 ب.ظ
من میخام یهودی بشم چکار کنم کمکم کنید،به دین یهود اعتقاد دارم
چهارشنبه 13 بهمن 1395 05:14 ب.ظ
Salam manmikham ba yyahoodi ashna besham id man nedakh123
دوشنبه 27 دی 1395 11:28 ب.ظ
سلام ... من به مسلمانم و خیلی خوشحالم که هم وطنای خوب و با درکی مثل شما دارم ... فقط اصلا نفهمیدم چی نوشتید
جمعه 14 آبان 1395 08:24 ب.ظ
دوست داشتم از دین یهود بیشتر بدونم09151086790
جمعه 14 آبان 1395 08:24 ب.ظ
دوست داشتم از دین یهود بیشتر بدونم09151086790
جمعه 14 آبان 1395 08:23 ب.ظ
دوست داشتم از دین یهود بیشتر بدونم
جمعه 14 آبان 1395 08:22 ب.ظ
دوست داشتم از دین یهود بیشتر بدونم
جمعه 14 آبان 1395 08:22 ب.ظ
دوست داشتم از دین یهود بیشتر بدونم
جمعه 14 آبان 1395 08:22 ب.ظ
دوست داشتم از دین یهود بیشتر بدونم
جمعه 16 بهمن 1394 09:43 ب.ظ
سلام
میشه درباره ی ناتوری کارتا توضیح بدین؟
پنجشنبه 19 آذر 1394 04:03 ب.ظ
اصلا نفهمیدم چی گفتی دوست عزیز
دوشنبه 26 مرداد 1394 07:45 ب.ظ
سلام من یک مسلمانم ولی دوست دارم یک دوست یهودی داشته باشم تاسوالاتم روازش بپرسم اگرمایلی شمارت روبه ایمیلم بفرست
پنجشنبه 22 مرداد 1394 10:16 ب.ظ
سلام من یک مسلمانم میخوام باهات رفاقت کنم اگررفاقتم روقبول میکنی شماره تلفنت روبفرست به ایمیلم بانام دوست یهودی ایمیلم اینه mi.saed@yahoo com
جمعه 2 آبان 1393 10:11 ق.ظ
سلام ، با تشکر از وبلاگتون . ناتوری کارت دیگه چیه ؟
چهارشنبه 7 اسفند 1392 02:06 ب.ظ
من مدت هاست که می خوام یهودی بشم خیلی از مسایل دینی یهود رو رعایت می کنم
اما در مورد ناتوری کارتا بگم این گروه همیشه مورد توجه بوده، منظورم این هست که همیشه به چشم میاد برای همه چون دولت اسراییل رو به رسمیت نمیشناسه و دلیلش افراط گری هست و عقیده داره که پیدایش دولت یهودی یک وعده ی اللهی هست و بعد از ظهور ماشیه باید اجرا بشه که دستورات یهود باید به طور کامل اجرا بشه در سرزمین اسراییل.
در رابطه با موردی که لئون گفت که ناتوری کارتا یهودی شدن رو قبول ندارن فکر نمی کنم که اصلا درست باشه چون این گروه بسیار مذهبی هست و افکار شدید مذهبی این گروه دولت اسراییل رو به رسمیت نمیشناسه و یهودی شدن هم همیشه در این آیین بوده و بر اساس تورت هر کی بخواد می تونه یهودی بشه از طریق مراحل صحیحش البته. و اگه هر گروه یا فرقه ای از یهودیان بخوان عقیده داشته باشن که یهودی شدن امکان پذیر نیست به معنی این هست که اون گروه عقیده ای بر خلاف توارات و این آیین یهودیت داره. ملحق شدن به آیین یهودیت همیشه بوده و اگه از اول نبود یهودی ها هم مثل دروزی تا الان وارد شدن به آیین یهود رو غیر ممکن می دونستند.
چهارشنبه 19 مهر 1391 04:09 ب.ظ
می شه راجع به ناتوری کارتا کمی توضیح بدید ...خیلی کنجکاوم بدونم لئون چی گفته
پنجشنبه 16 شهریور 1391 09:55 ق.ظ
بسم الله الرحمان الرحیم
با سلام خدمت شما
چرا به خود لقب یهودی ایرانی دادی؟
می تونم در موردش بیشتر بدونم؟
راستی شما بازی wow بازی می کنی؟
اگر بازی می کنی من دارم سرور میزنم بیا تو سرور بازی کن راستی اگر بلدی بکنمت گیم مستر یا gm رنگ 3 .
نظرت چطور است.
منطزر پاشختان هستم.
با تشکر از شما
شنبه 17 تیر 1391 07:24 ب.ظ
من با نظر پاینی موافقققققققققققققققققم
شنبه 10 تیر 1391 11:53 ق.ظ
من قبول دارم که صهیونیسم مساوی با یهودی نیست ولی قبول کن که ایرانی جماعت از یهودی جماعت خاطره خوبی نداره و همشونو عین هم می دونه بهمون حق بدین از اون استر و مرد خایتون گرفته تا الان همه به ایران و مسلمون خیانت کردن.ولی اینم بگم که تو هر گروهی خوب هست بدم هست
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

yaahooodi001@yahoo.com