تبلیغات
من یک یهودی ام . . . אני יהודי - مصرحامی فلسطین علل خصوص غزه !
 
من یک یهودی ام . . . אני יהודי
من فقط یك یهودی هستم . . . فقط همین . . .
درباره وبلاگ


من یک یهودی ام . . .
سالهاست یهودی ام . . .
من یک یهودی ایرانی هستم و در ایران آزادانه زندگی می کنم . به اعتقاد من صهیونیسم هرگز مساوی یهود نبوده است ، بلکه این یهود بوده است که مورد سواستفاده صهیونیسم قرار گرفته است .
صهیونیسم برای برای ترساندن یهودیان اروپا ، هلوکاست را به راه انداخته است . هلوکاست هم می تواند واقعیت داشته باشد و هم نه . اما چیزی که مشخص است این است که هلوکاست برای ترساندن یهودیانی طراحی شده بود که نمی خواستند اروپا را ترک کنند .
به نظر من مردم دو دسته هستند . یا طرفدار صهیونیسم و یا مخالف آن و این هیچ ربطی به مذهب افراد ندارد . همانطور که مسیحیان صهیونیسم در اسرائیل فعالیت می کنند ، مسلمانان صهیونیسم هم در آنجا فعالیت دارند .
من اینجا آمده ام که از انسانیت دفاع کنم . انسانیتی که در مکتب صهیونیسم جایی ندارد . زمانی با کشتن یهودیان به دنبال اهداف خود بوده و زمانی با کشتن مسلمانان .
من یک یهودی ایرانی آزاد هستم . این وبسایت صرفا جهت معرفی صهیونیسم ، اهداف آن و عملکرد موافقان و مخالفان آن ایجاد شده است و به سوالات دینی به هیچ عنوان پاسخ نمی دهم .
تمام رفرنس های مطالب انگلیسی ، بر اساس ترجمه فارسی نوشته شده اند .

I am a Jew…
For years, I am a Jew…
I am an Iranian Jew and live freely in Iran. I believe Judaism is not equal to Zionism at all, though it has already been exploited by Zionists. The Holocaust may be true or not true. The fact is that Zionists made the Holocaust to scare Jews who didn’t want leave the land of Europe.
I believe there are two groups of people in the world: Pro-Zionism or Anti-Zionism. This classification has nothing to do with religion. Some Muslims, as well as Christian Zionists, are Israeli citizens and represented in Israel's population.
I am here to defend the humanity that has no place in “Zionism doctrine”. Zionists, if necessary, not only kill the Jews, but also the Muslims to achieve their goals.
I am a free Iranian Jew.
This website merely has been created to introduce Zionism, its goals, and to evaluate the performance of its advocates and opponents, not to answer religious questions of the readers.
(All referral sources in the footnotes have been translated into Persian)به دوستان ایرانی پیشنهاد می کنم این لینک را هم مطالعه نمایند .
http://www.yahoood.ir/post/32

مدیر وبلاگ : یهودی ایرانی
نویسندگان
سه شنبه 25 آبان 1389 :: نویسنده : یهودی ایرانی
مصر و غزه
آری مصر هیچگاه برادرانش را محاصره نمی کند بلکه از آنان از نظر مادی و تسلیحاتی حمایت می کند تا بتوانند حقشان را از صهیونیست های غاصب بگیرند و سرزمینشان را از چنگالشان آزاد سازند و پرچم آزادی را بر فراز کوه های فلسطین برفرازند و تا این دو سرزمین برادر باهم و دوشادوش هم از نعمت امنیت و آرامش برخوردار شوند. مصر مانند دژی است که امنیت ملی عرب ها را تامین می کند و این کشور با تمام توان خود سعی می کند تا از انسان فلسطینی در برابر نابودی و آوارگی و دوری از سرزمین مقدس خود محافظت نماید. بر همین مبنا این کشور گذرگاه مرزی رفح را بسته بود و هنوز بسته است و این بستن گذرگاه صرفا به منظور حفاظت از این آزادمردان فلسطینی و به هدف جلوگیری از سرگردانی و نابودی آنان در کشورهای مختلف جهان صورت گرفته است، جهانی که آزادی و عزت ملت ها را در عرصه این کره خالی به دست فراموشی سپرده است...

برهمین مبنا بود که مصر تصمیم گرفت تا از خروج عده ای از سران حماس از غزه از طریق عبور از خاک این کشور جلوگیری کند زیرا این رهبرانی که پرچم جهاد و مقاومت تا آزادی کامل فلسطین را برافراشته نگه داشته اند نباید هیچگاه از پایگاه های خود خارج شوند و باید در سرزمین مبارزه و جهاد باقی بمانند و باز بر همین اساس مصر اجازه نداد، این رهبران از نوارغزه پایدار و استوار خارج شوند تا بتوانند فریضه حج را به جای آورند و در مذاکرات میان گروه های فلسطینی مشارکت جویند!!!

مصر هنوز به این شیوه پسندیده خود ادامه می دهد و این چراغ مبارک را روشن نگه داشته است. قبلا نیز این کشور از خروج صدها مجاهد فلسطینی از غزه سرافراز جلوگیری کرده بود که از جمله این افراد می توان از وزیر بهداشت دولت حماس نام برد که مصر نگذاشت وی از غزه خارج شود زیرا سویسی ها برای وی نقشه کشیده بودند و می خواستند از طریق دعوت از وی برای مشارکت در همایش خیالی او را از سرزمین مقاومت و جهاد دور سازند و از آن تبعید کنند که در این جا مصر به یاریش شتافت و نگذاشت نقشه دشمنان عملی شود و باز بر همین مبناست که تحت هیچ شرایطی مصر به ساکنان نوارغزه اجازه خروج نمی دهد و چه بسا گاهی انسان نسبت به دوستان و نزدیکان خود صرفا برای حفاظت از آنان سخت گیری می کند و آنان را تحت فشار قرار می دهد. مصر شاید گاهی مجبور می شود تا کسانی را که نصیحت ها و طرح های حکیمانه وی را نمی پذیرند بازداشت و شکنجه کند و از این طریق می خواهد مجاهدان در سنگرهایشان باقی بمانند و قطعا محمد دباباش آخرین فردی نیست که در فرودگاه قاهره به همین دلیل بازداشت می شود و چنین اقدامی صرفا در جهت حمایت از مسیر و شیوه مقاومت صورت می گیرد و بس.

باز به همین دلایل است که مصر با رهبری حکیمانه و صاحب اندیشه و تدبیر سیاسی گسترده خود به بسیاری از تروریست ها و اخلالگران که انگیره های کاذب و خیالی داشتند، اجازه نداد تا وارد نوارغزه بشوند، آن هایی که می گفتند برای لغو محاصره غیر انسانی از یک و نیم میلیون انسان بی دفاع و غیر نظامی آمده اند... آری مصر اجازه نداد تا آنان که نیت تخریب نوارغزه را در سر می پروراندند و می خواستند فساد و تباهی را در میان ساکنان غزه ترویج دهند، از طریق خاک این کشور وارد نوارغزه بشوند و به ریش مردم بخندند... تمامی اهداف این افراد جاسوسی علیه مجاهدان در غزه بود و آنان می خواستند تا نقاط ضعف فلسطنیان ساکن غزه را به اطلاع دشمن برسانند و لذا مصر هر هزینه ای را تحمل کرد ولی اجازه نداد این افراد وارد نوارغزه بشوند! محافظت از جهاد فلسطینیان یکی از اهداف اصلی مسئولان امنیت ملی مصر است و به همین دلیل رییس جمهور مصر اعلام کرده است که هیچگاه به هیچ کاروانی اجازه نخواهد داد تا از طریق خاک این کشور وارد نوارغزه بشود به ویژه که اعضای این کاروان ها افراد تحریک کننده و فتنه جو هستند و می خواهند بر روابط بسیار محکم دو ملت برادر مصر و فلسطین خدشه وارد کنند...!

و باز هم به همین دلیل مصر از ورود مواد غذایی به نوارغزه جلوگیری می کند تا باز این فلسطینیان آزاده به سرزمین اشغال شده اشان چنگ بزنند و هنگام وابسته شدن به مواد غذایی مصر خاک کشورشان را فراموشن نکنند و تا پیوسته به فکر سرزمین و ثروت ها و محصولات آن باشند. همین براداران مصری با وجود مشکلات فراوانی که خود دارند به سرعت و با جدیت تمام به حل مشکلات فلسطین پرداختند و این بزرگان همیشه مشکلات خود را فراموش می کنند تا به حل مشکلات دوستان خود مشغول شوند!

طرح ملی بزرگ مصر که در قالب ساخت دیوار در مرز با غزه تجسم یافته است نیز در همین راستا در عمق خاک مصر به اجرا درآمده است تا از این طریق نیز از انسان فلسطینی که در طول شصت سال گذشته تحت ظلم و ستم فراوان قرار داشته است، دفاع شود.

آری مصر در مسیر دفاع از برادران خود باقی خواهد ماند حتی اگر بهای گزافی را در این راه بپردازد و حتی اگر برخی از طریق رسانه های خبری و با برنامه های خطرناک خود که علیه امنیت ملی عرب ها تدارک دیده اند، تلاش کنند تا به چهره این کشور خدشه وارد نمایند و با روزنامه های خود که از معادلات سیاسی و امنیتی و ملی غافل می باشند، بخواهند به این کشور و حیثیت آن لطمه وارد کنند، باز این کشور به راه خود ادامه خواهد داد و از کمک بی شائبه خود به برادران فلسطینی مظلوم دست نخواهد کشید!!!
نوع مطلب : مقالات، 
برچسب ها : مصر، غزه، کشتار غزه، مسئله فلسطین، دیوار حایل، اسرائیل، مباک،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 30 آبان 1389 05:58 ب.ظ
پیش ما بیا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

yaahooodi001@yahoo.com