تبلیغات
من یک یهودی ام . . . אני יהודי - كمك های غرب به اسرائیل
 
من یک یهودی ام . . . אני יהודי
من فقط یك یهودی هستم . . . فقط همین . . .
درباره وبلاگ


من یک یهودی ام . . .
سالهاست یهودی ام . . .
من یک یهودی ایرانی هستم و در ایران آزادانه زندگی می کنم . به اعتقاد من صهیونیسم هرگز مساوی یهود نبوده است ، بلکه این یهود بوده است که مورد سواستفاده صهیونیسم قرار گرفته است .
صهیونیسم برای برای ترساندن یهودیان اروپا ، هلوکاست را به راه انداخته است . هلوکاست هم می تواند واقعیت داشته باشد و هم نه . اما چیزی که مشخص است این است که هلوکاست برای ترساندن یهودیانی طراحی شده بود که نمی خواستند اروپا را ترک کنند .
به نظر من مردم دو دسته هستند . یا طرفدار صهیونیسم و یا مخالف آن و این هیچ ربطی به مذهب افراد ندارد . همانطور که مسیحیان صهیونیسم در اسرائیل فعالیت می کنند ، مسلمانان صهیونیسم هم در آنجا فعالیت دارند .
من اینجا آمده ام که از انسانیت دفاع کنم . انسانیتی که در مکتب صهیونیسم جایی ندارد . زمانی با کشتن یهودیان به دنبال اهداف خود بوده و زمانی با کشتن مسلمانان .
من یک یهودی ایرانی آزاد هستم . این وبسایت صرفا جهت معرفی صهیونیسم ، اهداف آن و عملکرد موافقان و مخالفان آن ایجاد شده است و به سوالات دینی به هیچ عنوان پاسخ نمی دهم .
تمام رفرنس های مطالب انگلیسی ، بر اساس ترجمه فارسی نوشته شده اند .

I am a Jew…
For years, I am a Jew…
I am an Iranian Jew and live freely in Iran. I believe Judaism is not equal to Zionism at all, though it has already been exploited by Zionists. The Holocaust may be true or not true. The fact is that Zionists made the Holocaust to scare Jews who didn’t want leave the land of Europe.
I believe there are two groups of people in the world: Pro-Zionism or Anti-Zionism. This classification has nothing to do with religion. Some Muslims, as well as Christian Zionists, are Israeli citizens and represented in Israel's population.
I am here to defend the humanity that has no place in “Zionism doctrine”. Zionists, if necessary, not only kill the Jews, but also the Muslims to achieve their goals.
I am a free Iranian Jew.
This website merely has been created to introduce Zionism, its goals, and to evaluate the performance of its advocates and opponents, not to answer religious questions of the readers.
(All referral sources in the footnotes have been translated into Persian)به دوستان ایرانی پیشنهاد می کنم این لینک را هم مطالعه نمایند .
http://www.yahoood.ir/post/32

مدیر وبلاگ : یهودی ایرانی
نویسندگان
یکشنبه 21 آذر 1389 :: نویسنده : یهودی ایرانی


فلسطین / غزه . . .

جیمی كارتر،1 رئیس جمهور پیشین آمریكا، خود كشی سیاسی را بر حمایت نكردن از اسرائیل ترجیح می داد. مشاور امنیت ملی2 او نیز آمریكا را از نظر سیاسی نماینده خارجی اسرائیل می دانست. چنین نگرشی، كه همواره در دولت مردان قبلی و بعدی آمریكا به چشم می آمده است، به ارسال كمك های همه جانبه به اسرائیل وحمایت و پشتیبانی بی دریغ از آن رژیم غاصب در دهه های پس از جنگ جهانی دوم انجامید.3

1-    حمایت های مالی : بخشی از كمك های دریافتی اسرائیل از غرب ، مالی است. در واقع، اسرائیل تنها كشور جهان است كه تنها كمبود و نیازهای ارزی و.... خود را با كمك های رایگان و بلاعوض دولت های خارجی حامی خود تأمین می كند.

 

 

این کمک ها طی سه سال پایان یافته در اسفند { 1365ش./دسامبر 1986م. } هزینه های زیر را تامین کرده است : {1} تمام واردات امنیتی و نظامی که به پنج میلیارد دلار بالغ می گردد ؛ {2} تمام واردات سوخت که در حدود چهار میلیارد دلار است ؛ {3} تمام واردات مصرفی که حوالی دو میلیارد دلار (یا بیشتر) است ؛ {4} همچنین تمام سفرها و تروهای شهروندان {جنگجویان} به خارج که هزینه های آن به دومیلیارد دلار می رسد .4

 

با این حال ، اسرائیلی ها این میزان كمك ها را ناچیز می شمارند؛ زیرا، به عقیده كسانی چون مناخیم بگین ، امنیت ملت یهود و دولت اسرائیل به هر بهایی باید تضمین شود و.... تنها قدرت و نیرو می تواند بقای آن ها را تضمین كند.5

2- نابود سازی امكانات دشمن : از میان بردن توان نظامی عراق، از آرزوهای اسرائیل بود تحقق این آرزو، در جریان جنگ خلیج فارس و سال های پس از آن از سوی آمریكا و متحدانش صورت گرفت و اسرائیل به پاداش سكوتش دربرابر حملات موشكی عراق دست یافت. نا توان سازی عراق، ادامه همان سیاست نظامی اسرائیل علیه آن كشور است كه نمونه آشكارش در شهریور 1360ش./ژوئن1981م. روی داد. در این روز، اسرائیل با بمب افكن های اف 15 و16 ساخت آمریكا نیرو گاه هسته ای اوزیراك بغداد را به این بهانه كه در آینده احتمالا برای مقاصد چنگی به كار خواهد رفت، نابود كرد . بخشی از اطلاعات مربوط یه نیروگاه مذبور، توسط آمریكا در اختیار رژیم اشغال گر قدس6 قرارگرفت7.

3- صلح اسرائیلی در خاور میانه : یكی از مهم ترین آرمان های رؤسای جمهور آمریكا در سال های پس از جنگ جهانی دوم حل و فصل مناقشه خاورمیانه به سود اسرائیل بوده است. به همین جهت ، ترومن اسراویل را به رسمیت شناخت جانسون به تسلیح بی سابقه اسرائیل پرداخت، نیكسون مسلح كردن اسرائیل را با این استدلال كه نمی خواهد ایالات متحده به جای اسرائیل به جنگ بپردازد، وسعت بخشید فورد8 موافقت نامه سینای دو9 رابه امضا رسانید،
 كارتر معاهده كمپ دیوید10 را با سران مصر و اسرائیل منعقد كرد ، ریگان تهاجم اسرائیل به جنوب لبنان را در 1361ش./ 1982 م. تأیید كرد ، و قرارداد استراتژیكی مهمی با آن كشور امضا كرد و با فشار كلینتون ، 11 سازمان آزادی بخش فلسطین ، مبارزه علیه اسرائیل را از منشور خود حذف كرد؛ در حالی كه یاری كشوری كه حق تعیین سرنوشت بخشی از جمعیت خود را ارج ننهد مغایر با مصوبات شورای امنیت و كمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد است.

4- خدمات اطلاعاتی : یاری رساندن به گروه ها و سازمان های عملیاتی و اطلاعاتی صهیونیستی از دیگر خدمات غرب به صهیونیست هاست. در واقع ، سازمان های اطلاعات آمریكا از عملیات نظامی گروه های تروریستی اسرائیل حمایت می كنند ، اطلاعات لازم و آموزش های فنی را برای جنگیدن علیه اعراب فلسطینی قاچاق اسلحه و نیز امكانات مهاجرت یهودیان به فلسطین را در اختیار صهیونیست ها قرار می دهند . افزون بر این غربیان در تربیت جاسوسان اسرائیلی ، چون یتیژاك هوفی رئیس موساد در نیمه دهه 1340ش./ 1960م. سهمی بسیار داشته اند، و نیز اطلاعات فنی ساخت سلاح های هسته ای را در اختیار رژیم اسرائیل گذاشته اند و در گردآوری اطلاعات فنی و علمی و رخنه در پروژهای دفاعی دیگر دولت های غربی و سر انجام در تهیه آمار مربوط به تاثیر سلاح های جنگی در جنگ اكتبر دی 1352 ش./ 1973م. خاورمیانه ، به اسرائیل كمك هایی بسیار كرده اند.12

 

 

 

1.        Jimmy carter

2.        مشاور امنیت ملی کارتر ، زبیگنیو برژینسکی   “ Zbigniew Brezezinski “ بود

3.        جهان زیر سلطه صهیونیسم ، صفحه 8 – در جستجوی امنیت ملی ، زبیگنیو برژینسکی ، ترجمه ابراهیم خیلی نجف آبادی ، صفحه 309 .

4.        صهیونیسم ، المیسری ، صفحه 131 ، 134 .

5.        توپ برفی ، عملیات اسرائیل در لبنان ، شیمون شیفر ، ترجمه محمود شمس ، صفحه 315 .

6.        رؤسای جمهور آمریکا و خاورمیانه از ترومن تا ریگان ، جورج لنچافسکی ، ت عبدالرضا هوشنگ مهدوی ، صفحه 375 ، 376 – باتلاق آمریکا در خاورمیانه ، لیون تی هدر ، ت رضا حائز ، صفحه 85 ، 86 .

7.        عراقی ها پس از این حمله و به منظور فریب افکار عمومی عراق و ایران اعلام کردند که ایرانیان نمی بایست از ساختن این راکتور بیمناک می شدند ؛ زیرا هدف ، ایرانیان نبودند ، بلکه صهیونیست ها بودند . ر.ج نخبه جاسوسان اسرائیل ، استوارت استیون ، ت دانشمند ، صفحه 10 .

8.        آغاز و پایان دوران ریاست جمهوری ترومن ، جانسون ، نیکسون ، فورد و نیز وابستگی حزبی آنان به این شرح است :

الف) هری ترومن 1324 تا 1332ش./1945 تا 1953م. از حزب دمکرات (دو دوره)

ب) لیندون جانسون 1342 تا 1348ش./1963 تا 1969م. از حزب دمکرات

ج) ریچارد نیکسون 1348 تا 1352ش./1969 تا 1974م. از حزب جمهوری خواه

د) جرالد فورد 1352 تا 1356ش./1974 تا 1977م. از حزب جمهوری خواه

 

9.        موافقت نامه سینای 2 در آبان 1354ش./اوت 1975م. به امضا رسید . این موافقت نامه دو بخش داشت . بخش اول ، در مورد جداسازی نیروهای نظامی اسرائیل و مصر و به بیان دیگر به تعهدات آمریکا به اسرائیل مربوط می شد که طی آن آمریکا به اسرئیل در قبال واگذاری چاه های نفت سوئز به مصر ، نفت می داد و نیز متعهد شد که بدون مشورت قبلی با اسرائیل حرکت جدیدی را در روند صلح خاورمیانه آغاز نکند ؛ رؤسای جمهور آمریکا و خاورمیانه ، لنچافسکی ، صفحه 227 .

10.     آغاز و پایان ریاست جمهوری کارتر، ریگان و کلینتون و وابستگی حزبی آنان عبارت است از :

جیمی کارتر 1356 تا 1360ش./1977 تا 1981م. از حزب دمکرات .

رونالد ریگان 1361 تا 1368ش./1981 تا 1989م. از حزب جمهوی خواه (هر دو دوره)

بیل کلینتون از 1372 تا 1380ش./1993 تا 2000م. از حزب دمکرات (هر دو دوره)

11.     رؤسای جمهور آمریکا و خاورمیانه ، لنچافسکی ، صفحه 227 .

12.     به عنوان مثال در پی جنگ 1352ش./1973م. در خاورمیانه ، آمریکا و اسرائیل گروه هایی برای ارزیابی تاثیر سیستم های تسلیحاتی تشکیل دادند . دریادار والر ، رئیس گروه ارزیاب سیستم های تسلیحاتی وزارت دفاع ، در این باره می گوید :« این گروه وظیفه دارد که آمار مربوط به تاثیر متقابل سلاح های جنگ {دی 1352ش./اکتبر 1973م.} خاورمیانه را به طور سیستماتیک جمع آوری ، تنظیم و توزیع کند .» جانب داری ، استیون گرین ، ت سهیل آذری ، صفحه 54 ، 55 ، 60 ، 64 ، 300 و 302 .

 

 

نوع مطلب : اسرائیل و غرب، 
برچسب ها : جیمی كارتر، رئیس جمهور پیشین آمریكا، كمك های غرب به اسرائیل، اسرائیل و غرب، مناخیم بگین، ملت یهود، دولت اسرائیل، جنگ خلیج فارس، 1360ش./ژوئن1981م.، اوزیراك بغداد، حمله اسرائیل به عراق، مناقشه خاورمیانه، خاورمیانه، ترومن اسراویل، جانسون، نیكسون، مسلح كردن اسرائیل، ایالات متحده، فورد، موافقت نامه سینای دو، كارتر، معاهده كمپ دیوید، ریگان، تهاجم اسرائیل به جنوب لبنان، كلینتون، سازمان آزادی بخش فلسطین، شورای امنیت و كمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد، صهیونیستی، سازمان های اطلاعات آمریكا، گروه های تروریستی اسرائیل، اعراب فلسطینی، فلسطین، صهیونیست، جاسوسان اسرائیلی، یتیژاك هوفی، رئیس موساد، ساخت سلاح های هسته ای، Jimmy carter، مشاور امنیت ملی کارتر، زبیگنیو برژینسکی، Zbigniew Brezezinski، جهان زیر سلطه صهیونیسم، در جستجوی امنیت ملی، ابراهیم خیلی نجف آبادی، صهیونیسم، المیسری، توپ برفی، عملیات اسرائیل در لبنان، شیمون شیفر، محمود شمس، ترومن، جورج لنچافسکی، عبدالرضا هوشنگ مهدوی، باتلاق آمریکا در خاورمیانه، لیون تی هدر، رضا حائز، نخبه جاسوسان اسرائیل، استوارت استیون، هری ترومن، لیندون جانسون، ریچارد نیکسون، جرالد فورد، روند صلح خاورمیانه، جیمی کارتر، رونالد ریگان، بیل کلینتون، رؤسای جمهور آمریکا و خاورمیانه، لنچافسکی، استیون گرین،
لینک های مرتبط :
جمعه 29 بهمن 1389 11:47 ق.ظ
لینك صفحه تون را در وبلاگم گذاشتم.
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به " "
سلام
ممنون . . .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

yaahooodi001@yahoo.com