تبلیغات
من یک یهودی ام . . . אני יהודי - سازمان فتح
 
من یک یهودی ام . . . אני יהודי
من فقط یك یهودی هستم . . . فقط همین . . .
درباره وبلاگ


من یک یهودی ام . . .
سالهاست یهودی ام . . .
من یک یهودی ایرانی هستم و در ایران آزادانه زندگی می کنم . به اعتقاد من صهیونیسم هرگز مساوی یهود نبوده است ، بلکه این یهود بوده است که مورد سواستفاده صهیونیسم قرار گرفته است .
صهیونیسم برای برای ترساندن یهودیان اروپا ، هلوکاست را به راه انداخته است . هلوکاست هم می تواند واقعیت داشته باشد و هم نه . اما چیزی که مشخص است این است که هلوکاست برای ترساندن یهودیانی طراحی شده بود که نمی خواستند اروپا را ترک کنند .
به نظر من مردم دو دسته هستند . یا طرفدار صهیونیسم و یا مخالف آن و این هیچ ربطی به مذهب افراد ندارد . همانطور که مسیحیان صهیونیسم در اسرائیل فعالیت می کنند ، مسلمانان صهیونیسم هم در آنجا فعالیت دارند .
من اینجا آمده ام که از انسانیت دفاع کنم . انسانیتی که در مکتب صهیونیسم جایی ندارد . زمانی با کشتن یهودیان به دنبال اهداف خود بوده و زمانی با کشتن مسلمانان .
من یک یهودی ایرانی آزاد هستم . این وبسایت صرفا جهت معرفی صهیونیسم ، اهداف آن و عملکرد موافقان و مخالفان آن ایجاد شده است و به سوالات دینی به هیچ عنوان پاسخ نمی دهم .
تمام رفرنس های مطالب انگلیسی ، بر اساس ترجمه فارسی نوشته شده اند .

I am a Jew…
For years, I am a Jew…
I am an Iranian Jew and live freely in Iran. I believe Judaism is not equal to Zionism at all, though it has already been exploited by Zionists. The Holocaust may be true or not true. The fact is that Zionists made the Holocaust to scare Jews who didn’t want leave the land of Europe.
I believe there are two groups of people in the world: Pro-Zionism or Anti-Zionism. This classification has nothing to do with religion. Some Muslims, as well as Christian Zionists, are Israeli citizens and represented in Israel's population.
I am here to defend the humanity that has no place in “Zionism doctrine”. Zionists, if necessary, not only kill the Jews, but also the Muslims to achieve their goals.
I am a free Iranian Jew.
This website merely has been created to introduce Zionism, its goals, and to evaluate the performance of its advocates and opponents, not to answer religious questions of the readers.
(All referral sources in the footnotes have been translated into Persian)به دوستان ایرانی پیشنهاد می کنم این لینک را هم مطالعه نمایند .
http://www.yahoood.ir/post/32

مدیر وبلاگ : یهودی ایرانی
نویسندگان
دوشنبه 29 آذر 1389 :: نویسنده : یهودی ایرانی

سازمان آزادی بخش فلسطین !

یکی از جلوه های مبارزه ضد اسرائیلی فلسطینیان ، سازمان فتح1 است گرچه این سازمان در واپسین شب سال 1343ش./1964م ، نخستین عملیات موفقیت آمیز نظامی خویش را در داخل سرزمین اشغالی انجام داد ، اما نقش موثر آن در تاریخ مبارزات فلسطین، وامدار فعالیت ها و دیدگاهی نوین بود که در روند مبارزه ضد اسرائیلی دهه های 30 و 40 ش./50 و 60م. پدید آمد. هم اکنون می کوشیم این دیدگاه نوین را برسی کنیم.

سازمان فتح و دیگر گروه های شبه نظامی فلسطینی ، محصول ناامیدی فلسطینیان مبارز از رژیم های عرب در دفاع از حقوق مردم فلسطین به شمار می روند. افزون بر این حتی گاه کشورهای عرب موانعی در پیش فعالیت های ضد اسرائیلی پدید آورده اند. صلاح خلف ، مشهور به ابوایاد ، از بنیانگذاران سازمان فتح ، در این باره می گوید :

به عنوان نمونه، رفیق ما ، ابوجهاد(=خلیل الوزیر) یکی از بنیانگذاران فتح ، که در حال حاضر عضو کمیته مرکزی سازمان  آزادیبخش فلسطین (=ساف) است ، در سال(1343ش.)/.1945(م) یک شبیخون ازغزه به اسرائیل را سازمان داد ، اما بلافاصله از طرف سازمان امنیت مصر دستگیر شد .2

بنیانگذاران فتح ، علت ناکامی جنبش ها و حرکت های ضد صهیونیستی و اسرائیلی گذشته را در نبود سازمانی منسجم ، وابستگی به رژیم های عرب و جذب نکردن یهودیان مخالف اسرائیل دانسته اند . بنابراین، آنان به تدریج دریافتنه اند که تنها در پرتو جنگ مسلحانه که به وسیله فلسطینیان زمینه سازی و سازماندهی شود و از سوی آنان حمایت گردد، در کسب استقلال کشورشان موفق خواهند شد.3

حاصل چنین برداشتی ، گرایش به تأسیس سازمان یا سازمان های چریکی فلسطینی ، همانند فتح بوده است . برای نیل به این مقصود ، مراحل تهیه ، تدوین و توسعه قوانین لازم برای انجام کار تشکیلاتی و نظامی نهائی گردآوری اعضای شایسته ، پدید آوردن آمادگی ذهنی در افکار عمومی ، تصویب اساس نامه تعیین استراژی ، تاکتیک ، ابزارکار ، منابع مالی ، چگونگی عضوگیری ، وظایف ارگان های مختلف سازمان و....پشت سر گذاشته شد. سپس ، سازمان فتح ، که ائتلافی از گروه های زیر زمینی فلسطینی بود ، به رهبری یاسر عرفات در10اکتبر 1338ش./ 1959م. اعلام موجودیت کرد.4 این سازمان هدف خود را بدون آن که ملزم به رعایت ایدئولوژی خاصی باشد.5 آزاد سازی فلسطین از راه مبارزه مسلحانه و تأسیس حکومتی مردم سالار مرکب از مسلمانان ، یهودیان و مسیحیان دانست.6

فتح به علت اتخاذ استراتژی دخالت نکردن در امور داخلی کشورهای عرب و نیز به دلیل تلاش در حل مناقشات میان اعراب ، از حمایت کویت و حتی از کمک های مالی کشورهایی چون عربستان سعودی و مراکش برخوردار شد . روابط متقابل فتح و کشور الجزایر بسیار حسنه بود ؛ زیرا آن کشور از یک سو ، در تأسیس ، شناسایی و ارائه آموزش چریکی به اعضای فتح سهم مهمی داشت و از سویی دیگر، فتح در مبارزه علیه اسرائیل شیوه مبارزه سازمان آزادی بخش الجزایر در رهایی از استعمار فرانسه را برگزید دربرابر تلاش فتح برای جذب نیروهای اخوان المسلمین فلسطین ، مناقشاتی نوین پدید آورد که به نوبه خود به تضعیف آن دو منجر شد.7 مهمترین عملیات نظامی سازمان فتح که از برجسته ترین مبارزه های ضد اسرائیلی به شمارمی روند، عبارتنداز:

1-      در شب 10 دی 1343ش./ 31 دسامبر 1964م. جناح نظامی فتح (قوات العاصفه) به فرماندهی احمد موسی با موفقیت ، کارخانه ای را در اسرائیل ، منفجر و بدون تلفات به سوی مرز اردن عقب نشینی کردند. روز بعد ، سازمان فتح با انتشار اعلامیه ای آغاز قیام مسلحانه ملت فلسطین علیه اسرائیل را اعلام کرد.8

2-      دربامداد 9 فروردین 1347ش./29 مارس1968م. سازمان فتح ضمن دفع حمله نیروهای اسرائیل به روستای کرامه ، 128 اسرائیلی را به هلاکت رسانید و نیز شماری تانک و زره پوش را نابود ساخت و یا به غنیمت گرفت این نبرد همانند حمله 1343ش./ 1964م. به خاک اسرائیل نقطه عطفی در تاریخ مبارزات فلسطینی بود .

پس از نبرد کرامه سازمان فتح در کنار جبهه خلق برای آزادی فلسطین ، جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین ، الصاعقه جبهه آزادی بخش فلسطین ، جبهه عربی برای آزادی فلسطین ، جبهه مبارزه عربی و جبهه خلق (فرماندهی کل) [=سازمان آزادی بخش فلسطین را تأسیس کرد] در سال[1348ش.]/ 1969[م] رهبر فتح یاسر عرفات به ریاست کمیته اجرائی ساف انتخاب [شد] و تا به امروز این سمت را دارا می باشد.9

 

 1. نام کامل سازمان فتح « الحرکه لتحریر الفلسطین » (جنبش آزادی بخش فلسطین)است که اگر حروف اول آن در کنار هم چیده شود ، کلمه «حتف» به معنای مرگ به دست می آید . اما از برگردان این کلمه ، کلمه فتح به معنای پیروزی حاصل می شود . فلسطینی آواره ، ابوایاد ، ت.حمید نوحی ، صفحه 52
 2. فلسطینی آواره ، ابوایاد ، ت.حمید نوحی ، صفحه 47
 3. فلسطینی آواره ، ابوایاد ، ت.حمید نوحی ، صفحه 46 ، 59
 4. سازمان فتح ، در کویت اعلام موجودیت کرد ؛ زیرا آنان در پی جلب افکار عمومی اعراب برای مبارزه علیه اسرائیل بودند .
 5. سازمان فتح از هرگونه گرایش اسلامی بی بهره بود . حرکت اسلامی فلسطین ، سید هادی خسروشاهی ، صفحه 149
 6. فلسطینی آواره ، ابوایاد ، ت.حمید نوحی ، صفحه 45 ، 59 / لبنان و فلسطین ، مصطفی ملکوتیان ، صفحه 152 .
 7. لبنان وفلسطین ، مصطفی ملکوتیان ، صفحه 152 و 153 .
 8. لبنان وفلسطین ، مصطفی ملکوتیان ، صفحه 152 و 153 .
 9. جنگ کرامه در 1347ش./1968م. عملیات موفقیت آمیز سازمان فتح علیه اسرائیل بود . پیروزی فتح در این نبرد ، آن سازمان را به عنوان تنها نیروی کار آمد در مصاف با اسرائیل در آورد . کرامه شهری در ساحل شرقی رود اردن است . اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی ، محمود نورائی ، صفحه 6
نوع مطلب : مبارزات فلسطین پس از تاسیس اسرائیل، 
برچسب ها : مبارزات فلسطین پس از تاسیس اسرائیل، سازمان فتح، فلسطینیان، مبارزه ضد اسرائیلی، رژیم های عرب، صلاح خلف، ابوایاد، بنیانگذاران سازمان فتح، ابوجهاد، خلیل الوزیر، سازمان امنیت مصر، حرکت های ضد صهیونیستی، یهودیان مخالف اسرائیل، سازمان های چریکی فلسطینی، یاسر عرفات، مسیحیان، یهودیان، مسلمانان، عربستان سعودی، مراکش، سازمان آزادی بخش الجزایر، اخوان المسلمین فلسطین، مبارزه های ضد اسرائیلی، جناح نظامی فتح، قوات العاصفه، احمد موسی، قیام مسلحانه ملت فلسطین، روستای کرامه، نبرد کرامه، جبهه خلق برای آزادی فلسطین، جبهه دمکراتیک برای آزادی فلسطین، جبهه آزادی بخش فلسطین، جبهه عربی برای آزادی فلسطین، جبهه مبارزه عربی، کمیته اجرائی ساف، الحرکه لتحریر الفلسطین، حتف، فلسطینی آواره، حمید نوحی، حرکت اسلامی فلسطین، سید هادی خسروشاهی، لبنان و فلسطین، مصطفی ملکوتیان، اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی، محمود نورائی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 9 دی 1392 02:57 ب.ظ
یهودیان ایران با ایمان ترین یهودیان تو کل جهان هستن
من یه مسلمانم خوشحال می شوم به وب من نیز بیایید
دوشنبه 6 دی 1389 01:39 ب.ظ
دوست عزیز چرا خودتو در پشت اسم یهودی پنهان می کنی هر مذهب و ملیتی که داری مرد باش از طرف خودت حرف بزن
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به "فرشاد"
سلام
مشکل شما چیه واقعا ؟
مطالب رو بخونید و استفاده کنید . حالا من یهودی باشم یا نباشم چه فرقی برای شما می کنه ؟
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

yaahooodi001@yahoo.com