تبلیغات
من یک یهودی ام . . . אני יהודי - اخوان المسلمین در فلسطین اشغالی
 
من یک یهودی ام . . . אני יהודי
من فقط یك یهودی هستم . . . فقط همین . . .
درباره وبلاگ


من یک یهودی ام . . .
سالهاست یهودی ام . . .
من یک یهودی ایرانی هستم و در ایران آزادانه زندگی می کنم . به اعتقاد من صهیونیسم هرگز مساوی یهود نبوده است ، بلکه این یهود بوده است که مورد سواستفاده صهیونیسم قرار گرفته است .
صهیونیسم برای برای ترساندن یهودیان اروپا ، هلوکاست را به راه انداخته است . هلوکاست هم می تواند واقعیت داشته باشد و هم نه . اما چیزی که مشخص است این است که هلوکاست برای ترساندن یهودیانی طراحی شده بود که نمی خواستند اروپا را ترک کنند .
به نظر من مردم دو دسته هستند . یا طرفدار صهیونیسم و یا مخالف آن و این هیچ ربطی به مذهب افراد ندارد . همانطور که مسیحیان صهیونیسم در اسرائیل فعالیت می کنند ، مسلمانان صهیونیسم هم در آنجا فعالیت دارند .
من اینجا آمده ام که از انسانیت دفاع کنم . انسانیتی که در مکتب صهیونیسم جایی ندارد . زمانی با کشتن یهودیان به دنبال اهداف خود بوده و زمانی با کشتن مسلمانان .
من یک یهودی ایرانی آزاد هستم . این وبسایت صرفا جهت معرفی صهیونیسم ، اهداف آن و عملکرد موافقان و مخالفان آن ایجاد شده است و به سوالات دینی به هیچ عنوان پاسخ نمی دهم .
تمام رفرنس های مطالب انگلیسی ، بر اساس ترجمه فارسی نوشته شده اند .

I am a Jew…
For years, I am a Jew…
I am an Iranian Jew and live freely in Iran. I believe Judaism is not equal to Zionism at all, though it has already been exploited by Zionists. The Holocaust may be true or not true. The fact is that Zionists made the Holocaust to scare Jews who didn’t want leave the land of Europe.
I believe there are two groups of people in the world: Pro-Zionism or Anti-Zionism. This classification has nothing to do with religion. Some Muslims, as well as Christian Zionists, are Israeli citizens and represented in Israel's population.
I am here to defend the humanity that has no place in “Zionism doctrine”. Zionists, if necessary, not only kill the Jews, but also the Muslims to achieve their goals.
I am a free Iranian Jew.
This website merely has been created to introduce Zionism, its goals, and to evaluate the performance of its advocates and opponents, not to answer religious questions of the readers.
(All referral sources in the footnotes have been translated into Persian)به دوستان ایرانی پیشنهاد می کنم این لینک را هم مطالعه نمایند .
http://www.yahoood.ir/post/32

مدیر وبلاگ : یهودی ایرانی
نویسندگان
یاسر عرفات
فعالیت اخوان المسلمین غزه، وابسته به فعالیت اخوان المسلمین مصر و روابط حسنه ویا تیره آن با رژیم مصر بود. از این رو در پی مخالفت اخوان مصر و نوار غزه با معاهده « جلاء » منعقد میان مصر و بریتانیا در 1333ش./ 1954م. ادامه فعالیت های اخوان در نوار غزه نیز ممنوع شد تیرگی روابط حاکمان مصری غزه با گروه اخوان المسلمین تا هنگام جنگ سال 1346ش./ 1967م. ادامه یافت. اما اخوان در نوار غزه به مبارزات ضد انگلیسی و یهودی خود تداوم بخشید به عنوان مثال اخوان در 1324ش./ 1955م. با دیگر سازمان های سیاسی در نوار غزه برای به شکست کشانیدن طرح اسکان در سینا به فعالیت پرداخت و در مقاومت علیه اشغال غزه توسط اسرائیل در 1325ش./ 1956م. و همچنین در تلاش برای به شکست کشانیدن طرح بین المللی 1326ش./ 1957م. شرکت جست.1

شرایط کار مخفی و مشکلات ناشی از آن ، منجر به کاهش شمار طرفداران و گروندگان اخوان المسلمین و نیز مهاجرت و فرار آنان به کشورهای اسلامی و پیوستن به سازمان های سیاسی دیگر ، مانند گروه های ملی گرا و در نتیجه ، تعطیلی فعالیت ضد اسرائیلی اخوان المسلمین غزه گردید . با این حال ، مهم ترین گروه های مبارز فلسطینی ، چون جنبش فتح2 ، از بقایای نیمه جان اخوان المسلمین غزه برخواسته اند . یاسر عرفات و صلاح خلف (ابوایاد) از اعضای اخوان المسلمین غزه بوده اند که به تاسی و تاثیر از آن ، جنبش فتح را بنیاد نهاده اند3 ؛ جنبشی که سازمان جدید التاسیس ساف نیز سهمی اساسی داشته است .

 

 

 

 

1.      جنبش اسلامی در کرانه غربی و نواز غزه ، ابوعمرو ، صفحه  8 – 9 .

2.      دکتر فتحی الشقاقی نیز بر این نکته اعتراف داشت که حماس و جهاد اسلامی ریشه در جنبش اخوان المسلمین دارند . جنبش اسلامی در کرانه غربی و نواز غزه ، ابوعمرو ، صفحه  2 مقدمه .

3.      خلیل الوزیر مشهور به ابوجهاد عضو برجسته اخوان المسلمین غزه پیشنهاد تاسیس سازمان جدیدی را که هم سنگ اخوان باشد ، ولی اسلامی نباشد ، مطرح کرد . حرکت اسلامی فلسطین ، خسروشاهی ، صفحه 139 ، 151 .

 

نوع مطلب : مبارزات فلسطین پس از تاسیس اسرائیل، 
برچسب ها : اخوان المسلمین در فلسطین اشغالی، مبارزات فلسطین پس از تاسیس اسرائیل، اخوان المسلمین مصر، رژیم مصر، معاهده جلاء، طرح اسکان در سینا، جنبش فتح، صلاح خلف، ابوایاد، ساف، جنبش اسلامی در کرانه غربی و نواز غزه، ابوعمرو، دکتر فتحی الشقاقی، حماس، جهاد اسلامی، خلیل الوزیر، ابوجهاد، حرکت اسلامی فلسطین، خسروشاهی، یاسر عرفات،
لینک های مرتبط :
یکشنبه 15 آبان 1390 08:25 ق.ظ
شما بیش از این که به کلیمی ها بخورین به نظر می آید از اعضای حزب الله اید .اگه واقعا کلیمی هستین که فضای سایتتون این رو نشون نمیده
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به "کاپلا"
سلام
نمی دونم منظورتون از فضای سایت چیه اما مطالبی که من می نویسم کاملا مستند هستند و از خودم حرفی رو ننوشتم . تمام این مطالب نتیجه یک تحقیقات هست که اینجا منتشرش کردم . شاید تا حالا با یک یهودی ضد صهیونیسم برخورد نداشتید که همچین فکری می کنید . . .
یکشنبه 3 بهمن 1389 10:28 ق.ظ
سلام جالب بودیک میخ به لعن یکیبه دیوار می کوبید ............
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به "مجید"
سلام
شما اولین نفری هستید که یه همچین نظری دارید !
البته من اینجا فقط مستندات تاریخی رو می نویسم و هنوز نظر شخصی خودم رو اعلام نکردم .
جبهه ضد صهیون پیروز است . . .
شنبه 2 بهمن 1389 11:04 ب.ظ
سلام جالب بود
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به "م س"
سلام
وقت بخیر
از اینکه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفت خوشحالم . . .
جبهه ضد صهیون پیروز است . . .
دوشنبه 27 دی 1389 05:09 ب.ظ
´´´´´´´´´´´´´´¶´¶¶´¶¶
´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´¶¶¶¶¶¶
´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶
´´´´´¶¶´´´´´´´´¶¶´´´´´´´´´´¶¶
´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶
´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶¶
´´¶´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´¶´¶
´¶´´´´´´´´´´´´´´´´¶´´´´´´´´´´´´´¶
´¶´´´´´´´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´´´´´´¶
´¶´´´´´´´´´´´´¶¶´¶´´´´´´´´´´´¶´´´¶
´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶´´´´¶
´¶´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´¶¶´´¶´´´´¶
´´¶´´´´´´´´¶¶¶¶¶´¶´´´´´¶¶¶¶¶¶´´´¶
´´¶¶´´´´´´´¶´´´´´¶´´´´¶¶¶¶¶¶´´´¶¶
´´´¶¶´´´´´´¶´´´´¶´´´´¶¶¶¶´´´´´¶
´´´´¶´´´´´´¶´´´¶´´´´´¶´´´´´´´¶
´´´´¶´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´´¶´´¶¶
´´´´¶¶´´´´´´´´´´´´´´´¶¶¶´´¶
´´´´´¶¶¶´´´´´´´¶¶¶¶¶´´´´´´¶
´´´´´´´´¶¶¶´´´´´¶¶´´´´´´´¶¶
´´´´´´´´´´´´¶¶´´´´´¶¶¶¶¶¶´
´´´´´´´´´´¶¶´´´´´´¶¶´¶
´´´´´´´¶¶¶¶´´´´´´´´¶´¶¶
´´´´´´´´´¶´´¶¶´´´´´¶´´´¶
´´´´¶¶¶¶¶¶´¶´´´´´´´¶´´¶´
´´¶¶´´´¶¶¶¶´¶´´´´´´¶´´´¶¶¶¶¶¶¶
´´¶¶´´´´´´¶¶¶¶´´´´´¶´¶¶´´´´´¶¶
´´¶´´´´´´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´´´´¶
´´´¶¶´´´´´´´´´¶´´´¶´´´´´´´´´´¶
عاشقتم´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
دوشنبه 27 دی 1389 05:06 ب.ظ
سلام عزیزم کجایی یه سری به ما بزن
جمعه 24 دی 1389 11:02 ق.ظ
وب سایت بسیار جالبی داری.خیلی مفیدبود.در ضمن لینک دوستانتون هم (که پایین صفحه عنوان کردید)خوب و بامحتوا بود به همه شون سر زدم. ممنون از اینکه وبهای خوب و جالبی رو به ما معرفی کردید.
ما هم آرزومندپیروزی جبهه ضد صهیون هستیم.

یهودی ایرانییهودی در پاسخ به "یه دوست"
سلام
خوشحالم از اینكه مطالب وب مورد توجه شما واقع شد . . .
جبهه ضدصهیون پیروز است . . .
دوشنبه 20 دی 1389 02:25 ق.ظ
سلام
وبلاگ پرباری دارین . خیلی استفاده كردم و مهمتر اینكه این اسم وبلاگ خیلی جلب توجه میكنه. اینكه خود یهودیان با صهیونیسم مبارزه میكنن اتفاق مباركیه كه هم ساحت این دین الهی رو از ناپاكی ها مصون میكنه و هم صهیونیسم رو كه به اسم دین داره عمل میكنه رو رسوا میكنه


خوشحال میشم به وبلاگ من سر بزنین . ضمنا اگه با تبادل لینك موافقین خوشحال میشم كه "جنگی از این دست" رو مزین به پیوند با وب شما كنم
موفق باشید .
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به "جنگی از این دست"
سلام
ممنون از لطف و محبت شما .
خوشحال می شم با هم تبادل لینك داشته باشیم .
یکشنبه 19 دی 1389 11:14 ق.ظ
به اعتراف خود صهیونیستهای خبیث، و بدلیل آگاهی و بیداری ملتهای ظلم ستیز جهان انشاءالله نابودی اسرائیل جنایتکار و استکبار جهانی، بسیار نزدیک است
آرزومند مؤفقیت شما دوست عزیز آنتی صهیون
یهودی ایرانییهودی در پاسخ به"زمینی آسمانی"
سلام
به امید نابودی صهیونیسم . . .
جبهه ضد صهیون پیروز است . . .
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

yaahooodi001@yahoo.com