تبلیغات
من یک یهودی ام . . . אני יהודי - انگیزه ها و اهداف تاسیس ساف
 
من یک یهودی ام . . . אני יהודי
من فقط یك یهودی هستم . . . فقط همین . . .
درباره وبلاگ


من یک یهودی ام . . .
سالهاست یهودی ام . . .
من یک یهودی ایرانی هستم و در ایران آزادانه زندگی می کنم . به اعتقاد من صهیونیسم هرگز مساوی یهود نبوده است ، بلکه این یهود بوده است که مورد سواستفاده صهیونیسم قرار گرفته است .
صهیونیسم برای برای ترساندن یهودیان اروپا ، هلوکاست را به راه انداخته است . هلوکاست هم می تواند واقعیت داشته باشد و هم نه . اما چیزی که مشخص است این است که هلوکاست برای ترساندن یهودیانی طراحی شده بود که نمی خواستند اروپا را ترک کنند .
به نظر من مردم دو دسته هستند . یا طرفدار صهیونیسم و یا مخالف آن و این هیچ ربطی به مذهب افراد ندارد . همانطور که مسیحیان صهیونیسم در اسرائیل فعالیت می کنند ، مسلمانان صهیونیسم هم در آنجا فعالیت دارند .
من اینجا آمده ام که از انسانیت دفاع کنم . انسانیتی که در مکتب صهیونیسم جایی ندارد . زمانی با کشتن یهودیان به دنبال اهداف خود بوده و زمانی با کشتن مسلمانان .
من یک یهودی ایرانی آزاد هستم . این وبسایت صرفا جهت معرفی صهیونیسم ، اهداف آن و عملکرد موافقان و مخالفان آن ایجاد شده است و به سوالات دینی به هیچ عنوان پاسخ نمی دهم .
تمام رفرنس های مطالب انگلیسی ، بر اساس ترجمه فارسی نوشته شده اند .

I am a Jew…
For years, I am a Jew…
I am an Iranian Jew and live freely in Iran. I believe Judaism is not equal to Zionism at all, though it has already been exploited by Zionists. The Holocaust may be true or not true. The fact is that Zionists made the Holocaust to scare Jews who didn’t want leave the land of Europe.
I believe there are two groups of people in the world: Pro-Zionism or Anti-Zionism. This classification has nothing to do with religion. Some Muslims, as well as Christian Zionists, are Israeli citizens and represented in Israel's population.
I am here to defend the humanity that has no place in “Zionism doctrine”. Zionists, if necessary, not only kill the Jews, but also the Muslims to achieve their goals.
I am a free Iranian Jew.
This website merely has been created to introduce Zionism, its goals, and to evaluate the performance of its advocates and opponents, not to answer religious questions of the readers.
(All referral sources in the footnotes have been translated into Persian)به دوستان ایرانی پیشنهاد می کنم این لینک را هم مطالعه نمایند .
http://www.yahoood.ir/post/32

مدیر وبلاگ : یهودی ایرانی
نویسندگان
پنجشنبه 21 بهمن 1389 :: نویسنده : یهودی ایرانی

خیانت اعراب

بخشی از هدف های ساف و انگیزه های زاینده ساف ، داخلی و برخی خارجی است که اینک به مهمترین آن ها اشاره می کنیم :

1.       ناامیدی فلسطینیان از دولت های عربی : شکست فاحش دولت های عرب در جنگ با اسرائیل ( 1327ش./1948م. تا 1335ش./1956م. )1 و در هم ریختن اتحاد مصر و سوریه ( 1340ش./1961م.) از عواملی بودند که هرگونه امید  به نجات فلسطین از طریق همیاری و حمایت کشورها و یا اتحادیه عرب2 را نقش بر آب کرده است ، به گونه ای که اساس نامه ساف3 با ذکر این عبارت که « روابط در داخل سازمان ، بر تعهد به مبارزه و فعالیت های ملی مبتنی است » به بی فایده بودن اعتماد و اتکا بر دولت های عرب برای رهایی فلسطین اشاره دارد ؛ چنان که یک زن فلسطینی نیز در این باره می گوید :

{ آنچه ما می خواهیم ، زندگی جدید است که با اراده خداوند و نیروی فدائیان به دست خواهیم آورد . . . بدون کمک فدائیان ، دولت های عربی نه کاری انجام خواهند داد و نه موفق به انجام کاری خواهند شد . }4

1.       پیروزی انقلاب الجزایر : مردم الجزایر در 1342ش./1963م. پس از سال ها مبارزه مسلحانه علیه اشغالگران فرانسوی به پیروزی رسیدند . این پیروزی ، که حاصل کوشش های مستقل و متکی به مردم و مسلحانه بود ، فلسطینیان را به این نتیجه رسانید که مبارزه مسلحانه مردمی تنها راه آزادسازی فلسطین است . ماده سوم اساس نامه ساف در این باره می گوید :« پیگیری جنبش مبارزه فلسطین و تقویت انقلاب مسلحانه و تلاش برای تداوم و گسترش آن . . . تا حصول پیروزی ، مورد نظر خواهد بود .» همچنین در ماده هشتم منشور ملی فلسطین آمده است : « مرحله قطعی زندگی مردم فلسطین ، مرحله مبارزه ملی در جهت آزادی فلسطین است . . . بر این اساس توده های فلسطینی . . . جبهه واحدی را تشکلیل می دهند که با مبارزه مسلحانه برای آزادی فلسطین فعالیت می کنند .»5

2.       دولت های عربی : ناتوانی و شکست کشورهای عربی برای ادامه مبارزه علیه اسرائیل ، آنان را واداشت که با تاسیس ساف ، کار مبارزه ضد اسرائیلی را به فلسطینیان بسپارند و خود تنها به حمایت مادی و معنوی از آن بپردازند . در این صورت ، از سویی مبارزره ضد صهونیستی همچنان زیر نفوذ و تحت نظارت کشورهای عربی باقی می ماند و پیروزی فلسطینیان به حساب این کشورها گذاشته می شد و از سویی دیگر ، دولت های عرب با این اقدام ، نگرانی فلسطینیان در مورد کوتاهی اعراب برای نجات فلسطین را می زدودند . بنابراین ، راهی نوین برای گرایش دوباره فلسطینیان به دولت های عرب فراهم می آمد که حاصل آن نیز در باور حکومت های عرب به آزادی فلسطین می انجامید .6

بر پایه منشور ملی فلسطین ،‌ هدف از تاسیس ساف ، تحقق آرمان ها و اصول مندرج در منشور است . بنابراین ، ساف به عنوان نماینده مردم فلسطین می کوشد با بسیج امکانات در تمام زمینه های نظامی ، مالی ، سیاسی در دو سطح دنیای عرب و غیر آن و همکاری با کشورهای مختلف جهان ، در جهت باز پس گیری و آزادسازی وطن و بازگرداندن آواردگان فلسطینی و دستیابی به حق تعیین سرنوشت گام بردارد . در برابر ، دولت های عرب می کوشند با تحت نظر در آوردن مبارزات فلسطینی و یا تاثیر بر آن ، مبارزه فلسطینی ضد اسرائیلی را به سوری هدف های سیاسی خود هدایت کنند .7

 
1/ درباره جنگ های اعراب و اسرائیل در آینده بیشتر بحث خواهیم کرد .

2/ اتحادیه یا جامعه عرب ، در خرداد 1324ش./مارس 1945م. با عضویت کشورهای عرب برای حفظ تمامیت ارضی ، استقلال و حاکمیت دولت های عربی و ایجاد هماهنگی سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی بین اعضا به وجود آمد . فرهنگ علوم سیاسی ، آقا بخشی ، صفحه 17

3/ متن اساس نامه ساف را می توانید در کتاب فلسطین و صهیونیسم مطالعه نمائید .

4/ اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی ، نورائی ، صفحه 24 ، 31 و 34 ./ نهضت های مقاومت فلسطین ، جرارد شالیند ، ترجمه مهدی خسروی ، صفحه 62 و 63 .

5/ اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی ، نورائی ، صفحه 31 ، 235 و 240

6/ اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی ، نورائی ، صفحه 236 و 237

7/ اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی ، نورائی ، صفحه 238 و 239
نوع مطلب : سازمان آزادی بخش فلسطین، 
برچسب ها : ملک عبدالله دوم، حسنی مبارک، ملک فهد، انگیزه ها و اهداف تاسیس ساف، سازمان آزادی بخش فلسطین، ساف، فلسطینیان، ناامیدی فلسطینیان از دولت های عربی، جنگ با اسرائیل، اتحاد مصر و سوریه، اتحادیه عرب، اساس نامه ساف، فلسطین، انقلاب الجزایر، مردم الجزایر، اشغالگران فرانسوی، مبارزه مسلحانه، آزادسازی فلسطین، انقلاب مسلحانه، منشور ملی فلسطین، آزادی فلسطین، مبارزه ضد اسرائیلی، ضد صهونیستی، آزادسازی وطن، بازگرداندن آواردگان فلسطینی، جامعه عرب، فرهنگ علوم سیاسی، آقا بخشی، فلسطین و صهیونیسم، اهداف سیاست خارجی ساف در فلسطین اشغالی، نورائی، نهضت های مقاومت فلسطین، جرارد شالیند، مهدی خسروی،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

yaahooodi001@yahoo.com